Menu Zamknij

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA– 5.05.2024

 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w kościele w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.oo w niedziele po Mszy św. o godz. 9.oo. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach, odprawiania w kaplicach, przy krzyżach oraz w domach.
 2. Zapraszamy 18 maja na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Opatrzności Bożej w Warszawie oraz do „polskiego” Loretto. Informacje i zapisy  u ks. Kamila.
 3. Poniedziałek, wtorek i środa dni modlitwy o urodzaje oraz za kraje głodujące.
 4. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Św.
 5. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 10.30 na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Przynosimy ze sobą świece.
 6. W przyszła niedzielę Panie z Dobrzyniewa Dużego organizują kiermasz „ciast” jako pomoc na leczenie chorego dziecka.
 7. Zapraszamy młodzież klas 8 z naszej parafii, którzy chcą przystąpić do bierzmowania na spotkanie12 maja  o godz. 10.30.
 8. Od maja br. będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 12.oo za zmarłych, którzy odeszli do wieczności z naszej parafii w ubiegłym tygodniu.
 9. 13 maja będziemy obchodzić rocznicę objawień NMP w Fatimie. Zapraszamy na uroczystości odpustowe w naszej parafii o godz. 18.oo na Mszę składkową. Intencje składkowe można składać przy figurze MB Fatimskiej.
 10. Zapraszamy elektryków, którzy chcą pomóc przy budowie plebanii. Kontakt z ks. Proboszczem albo z Panem Piotrem Półtorakiem.
 11. Serdeczne podziękowania Paniom z Ponikłej za pomoc w przyjęciu pielgrzymów na plebani.
Udostepnij:
Opublikowano wKRONIKA