Menu Zamknij

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04.2024

 1. W  środę rozpoczynamy miesiąc maj – poświęcony NMP. Nabożeństwa majowe w kościele w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.oo w niedziele po Mszy św. o godz. 9.oo. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach, odprawiania w kaplicach, przy krzyżach oraz w domach. Jest to również święto pracy i patrona św. Józefa Rzemieślnika.
 2. 2 maja br. Dzień Flagi. Prosimy o wywieszenie flag.
 3. W piątek 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski i święto Konstytucji. Msze św. według porządku niedzielnego. O godz. 9.oo Msza św. w intencji Ogrodnik, a o 12.oo w intencji Ojczyzny.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek i sobotę od godz. 17.oo. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach. W piątek nie obowiązuje post. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 13.oo.
 5. W sobotę 4 maja – wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków. Zapraszamy na wspólną modlitwę o godz. 18.oo.
 6. W sobotę spowiedź kandydatów do bierzmowania i rodzin o godz. 9.oo, a w niedzielę 5 maja o godz. 18.oo sakramentu bierzmowania udzieli Bp. Henryk Ciereszko.
 7. Zapraszamy 18 maja na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Opatrzności Bożej w Warszawie oraz do „polskiego” Loretto. Informacje i zapisy u ks. Kamila.
 8. Msza św. dziękczynna w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona przez Arcybiskupa Metropolitę  Józefa Guzdka, w piątek 3 maja br. godz. 11.00 w Archikatedrze Białostockiej. Zapraszamy do udziału w uroczystościach oraz do modlitwy  za  wstawiennictwem  NMP Królowej.
 9. Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna – 4.05.2024.
 10. 10 maja (piątek) 2024r. w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Białymstoku odbędzie się młodzieżowy wieczernik modlitwy za powołanych oraz w intencji nowych powołań do kapłaństwa.
 11. Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na cele religijne.
Udostepnij:
Opublikowano wKRONIKA