Menu Zamknij

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.06.2024

1. W dniach 21-23 czerwca (piątek, sobota, niedziela) organizowana jest 43. Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Pielgrzymi z Białegostoku wyruszają 21 czerwca ze Świętej Wody o godz. 14:00 (Msza Święta). Pielgrzymka zakończy się w Różanymstoku 23 czerwca (niedziela) Eucharystią celebrowaną o godz. 17:00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Ciereszko. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w sposób szczególny młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i Jego Matce za kończący się kolejny rok katechetyczny, szkolny i akademicki. Zapisy on-line na stronie www.rozanostocka.archibial.pl

2. 13 maja będziemy obchodzić rocznicę objawień NMP w Fatimie. Zapraszamy na Mszę składkową o godz. 18.oo. Intencje składkowe można składać przy figurze MB Fatimskiej.

3. W następną niedzielę ofiary do puszek będą przeznaczone na uczelnie katolickie.

4. W następną niedzielę 16 czerwca o godz. 10.30 zapraszamy uczniów, wychowawców na Mszę św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego.

5. W następną niedzielę spotkanie do bierzmowania klas 8 o godzinie 10.30. W lipcu i sierpniu nie będzie spotkań do bierzmowania.

Udostepnij:
Opublikowano wKRONIKA