Menu Zamknij

OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 12 maja 2024r.

  1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W następną niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za dwa tygodnie uroczystości Trójcy Świętej i zakończenie czasu spowiedzi wielkanocnej.
  3. W czwartek 16 maja święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.
  4. Spowiedź dzieci do I Komunii św. oraz rodziców w sobotę od godz. 9.oo.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się uroczystość I Komunii św. o godz. 10.oo i 12.oo. Prosimy osoby nie związane z tą uroczystością o zaplanowanie i przyjście na Mszę św. na inną godzinę.
  6. Dzisiaj Panie z Dobrzyniewa Dużego organizują kiermasz „ciast” jako pomoc na leczenie chorego dziecka.
  7. Jutro tj. 13 maja będziemy obchodzić rocznicę objawień NMP w Fatimie. Zapraszamy na uroczystości odpustowe w naszej parafii o godz. 18.oo na Mszę składkową. Intencje składkowe można składać przy figurze MB Fatimskiej.
Udostepnij:
Opublikowano wKRONIKA